Главная » Солидарность » Фильм Юлии Мазуровой о Жанаозене покажут в Киеве

994036_10201742158088535_1309487083_n2 ноября в Киеве пройдет премьерный показ фильма Юлии Мазуровой «Жанаозен: неизвестная трагедия». Организаторы указывают, что представлять фильм будет известный российский профсоюзный деятель Валентин Урусов в рамках кампании по освобождению Розы Тулетаевой и других осужденных нефтяников Мангистау. Мы приводим полный текст объявления на украинском языке и ссылку о показе на фейсбуке.

Источник: https://www.facebook.com/events/158704571007228/?ref_newsfeed_story_type=regular

 • Київ, Володимирська 57 Будинок вчителя
 • 16 грудня 2011 року багатомісячний страйк та протистояння робітників нафтової промисловості компанії КазМунайГаз завершилися розстрілом. Безпрецендентний за своїм масштабом та тривалістю робітничий протест та неймовірно жорстокі репресії, які відбулися після нього, продовжують впливати на політичну та соціальну ситуацію в Центральній Азії та Східній Європі.• Якою була причина невдоволеності робітників?
  • Чи був у робітників шанс перемогти?
  • Які уроки потрібно винести із жанаозенської трагедії?

  Відкритий показ та обговорення за участі авторів фільму, представників вільних профспілок Казахстану та України, а також журналістів і правозахисників, які спостерігали за жанаозенським процесом, пройдуть в центральній залі Будинку вчителя 2 листопада о 18:30 після закінчення першого дня конференції.

  Фільм представить Валентин Урусов (Центр захисту профспілкових прав) в рамках кампанії за звільнення Рози Тулєтаєвої

   

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий


+ 5 = восемь